Бердичів

міська рада

За зверненнями громадян Роман Левицький оглянув вулиці Генерала Горбатова, Б. Хмельницького та Житомирську, 115 (фото)

Чергове звернення мешканців міста – тротуар у районі Житомирської, 115. Оглядали його і вирішували, що робити далі, перший заступник міського голови Роман Левицький та заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Станом на цей час, інформує Роман Левицький, фахівці працюють над проєктом капітального ремонту тротуару, що охоплює територію від району М’ясокомбінату до центру. Паралельно в якості одного з варіантів може стати монтаж конструкції, що не дасть транспорту заїжджати до будинку через зелену та пішохідну зони. Разом із тим буде розглянуто можливість облаштування розв’язки на перетині Житомирської та Раскової.

Зустрілися Роман Левицький та Сергій Онофрійчук і з мешканцями вулиці Генерала Горбатова: люди нарікають на якість дорожнього покриття на початку вулиці. Поки спілкувалися, з’ясувалася ще одна проблема: воді з вулиці немає куди діватися, окрім як затікати до дворів.

Можливість відвести воду є, вважає Роман Левицький, потрібно прочистити канаву і саму трубу. Для останнього спробують залучити працівників Водоканалу: труба йде під самою вулицею, через неї також стікає вода з Чуднівської. Перші доручення від Романа Левицького вже отримали працівники КП «Бердичівкомунсервіс»: спочатку треба буде викосити траву та повирізати рослинність, аби дістатися труби. Далі канаву поглиблять і теж прочистять. Коли з водовідведенням завершать, візьмуться за ремонт покриття частини вулиці.

Восени минулого року на вул. Б. Хмельницького прокладали мережу поверхневого водовідведення. Мережу провели і вже заасфальтували сліди розкопок. Залишилося розібратися з дощовим зливоприймальником, у тому числі – встановити там нову решітку (стару хтось вкрав). Також потрібно буде провести благоустрій неподалік, а саме облаштувати належний під’їзд до сміттєвого майданчика. У планах – розпочати роботи вже найближчими днями.

Останні новини