Бердичів

міська рада

Ключі від квартири отримала 18-річна бердичівлянка Віра Куцан (фото)

18-річна бердичівлянка Віра Куцан стала власницею однокімнатної квартири: ключі від нової, власної, оселі дівчині вручив перший заступник міського голови Роман Левицький.

У грудні 2019 року, відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їхнього числа з державного бюджету до міського бюджету Бердичева надійшли кошти у сумі 322 896 гривень.

Рішенням комісії з визначення напрямків та об’єктів, на які у 2019 році буде спрямовано субвенцію, відповідно до Порядку, було сформовано потребу стосовно спрямування коштів субвенції. Було визначено, що першою на черзі з виплати грошової компенсації для придбання житла є Віра Куцан, котра перебувала на квартирному обліку при Бердичівському міськвиконкомі у позачерговій черзі з 18.04.2003 року. На квартирний облік Віру поставили разом із матір’ю, яка пішла з життя у 2016-му. У подальшому дівчина отримала статус «дитини-сироти», змінивши його після повноліття на статус «особа з числа дітей-сиріт».

Цьогоріч Віра закінчує місцевий будівельний ліцей, в якому вчилася на лицювальницю-плиточницю. Навчаючись, мешкала у ліцейському гуртожитку, відтепер господарюватиме в ошатній 1-кімнатній квартирі на вул. Раскової.

Разом із привітаннями від Романа Левицького та членів комісії новоспечена господарка квартири отримала у подарунок все для чаювання та продуктовий набір на перший час. Віра вже визначилася, хто стане першими гостями в її оселі: коли трошки оговтається, запросить до себе членів комісії – людей, яких добре знає і яким довіряє.