Бердичів

міська рада

Лариса Бабікова: благополуччя ситуації з COVID-19 у місті та області уявне

Станом на 09:00 16.06.2020 р. у м. Бердичеві загалом виявлено 99 випадків захворювання на COVID-19, 89 хворих на коронавірус одужало. Під наглядом сімейних лікарів знаходяться 6 пацієнтів. За останню добу обстежено 20 осіб – результат у всіх негативний. В інфекційному відділенні міської лікарні з підозрою на наявність коронавірусу перебувало 2 особи: вчора були зроблені обстеження – результати негативні. Зранку до відділення «швидка» доставила ще одну особу з підозрою на COVID-19. Окрім того, піл наглядом сімейних лікарів перебувають 37 контактних осіб та осіб, прибулих з-за кордону. Про це на засіданні виконавчого комітету доповіла директорка міської лікарні Лариса Бабікова.

Міська лікарня відновила свою роботу 01.06.2020 р., нагадала доповідачка. Перед тим усі медпрацівники були обстежені, зазначила, і фактично робота підприємства направлена на надання ургентної допомоги. Планові оперативні втручання та госпіталізації не проводяться. Якщо пацієнта доставляє до лікарні екстрена медична допомога, то в ургентному випадку його госпіталізують.

У кожному відділені облаштовані т. з. діагностичні палати, продовжила Лариса Бабікова – для того, аби спочатку зробити обстеження, а потім надавати повноцінну допомогу. Запроваджено обстеження методом імуно-ферментного аналізу.

Звертаючись до керівників підприємств, установ та організацій, медпрацівників та мешканців Бердичева Лариса Бабікова звернула увагу на наступне: вчасно запроваджені карантинні заходи дали свої позитивні результати. Втім, благополучна ситуація, що, здавалося б, склалася у місті, підкреслила, уявна. Розслаблятися – не час, наголосила директорка лікарні: необхідно носити маски у місцях скупчень, дотримуватися соціальної дистанції, а також уважно слідкувати за здоров’ям власним, а керівникам – за здоров’ям своїх працівників. У випадку проявів найменших ознак хвороби працівники повинні залишатися вдома, зв’язуватися зі своїми сімейними лікарями та слідувати їхнім настановам.

Під час пандемії на Житомирщині кілька лікарень закрили на карантин, нагадав, у свою чергу , міський голова. І закликав Ларису Бабікову максимально врахувати усі минулі недопрацювання та досвід інших закладів, аби мінімізувати ризик повторного спалаху коронавірусу. Для мешканців Бердичева, зазначив Василь Мазур, лікарня повинна працювати.

Останні новини