Бердичів

міська рада

Модернізацію та заміну обладнання провели на хлораторній станції (фото)

Очистка освітлювачів, відновлення роботи хлораторної станції, відновлення роботи гідролізної станції та нові фільтри – реалізація цих чотирьох етапів дасть змогу значно покращити якість питної води у місті. Про це було сказано під час лютневої наради за участі керівництва міста та представників «Бердичівводоканалу», і ось прийшов час хлораторної: на ній провели мінімальну модернізацію та замінили обладнання.

Хлораторну станцію, що розташована на 3-й насосній станції на вул. Аширбекова, ввели в експлуатацію ще у 1970 році, розповідає перший заступник міського голови Роман Левицький, і, зрозуміло, за цей час обладнання та трубопроводи на ній застаріли як морально, так і фізично. Зрештою, вони вийшли з ладу. Змінився клімат, температура стала вищою, що привело до цвітіння води у річці, тож було вирішено взятися за хлораторну.

Із міського бюджету на ці цілі виділили 100,0 тис. грн., за які придбали:

  • Дві нові хлораторні установки для дозування газоподібного хлору та приготування його водного розчину – «хлорної води»;
  • Насос для підняття та підтримки постійно стабільного тиску;
  • Трубопроводи та запірну арматуру.

Зі слів Романа Левицького, обладнання, встановлене силами працівників «Бердичівводоканалу», дасть можливість дозувати хлор у правильних пропорціях та зі стабільною концентрацією задля знезараження питної води та окислення органічних речовин.

Один відгук

  1. Предлагаю сделать велосипедую дорожку по левой стороне от Красной Горы и до таможни, ето 3км,. Но сколько емоций будет!