Бердичів

міська рада

Можливість перетворення бердичівської школи-інтернату на спортивний ліцей вивчав голова обласної ради Володимир Ширма (фото)

На знайомство зі школою-інтернатом приїхав до Бердичева голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. Зі школою його знайомили перший заступник міського голови Роман Левицький, заступниця Валентина Адаменко та директорка закладу Лариса Тарнопольська.

Згідно з програмою, що стосується інтернатів, діти, котрі перебувають у цих закладах, мають виховуватися у сім’ях, інформував Володимир Ширма, держава, зауважив, виділяє на це значні кошти. Бердичівська ЗОШ-інтернат, продовжив, розрахована на утримання 320 дітей, а на сьогодні у закладі їх не набереться й сотні. Аналогічна картина і в інших подібних закладах Житомирщини.

Не можна допустити того, аби матеріально-технічна база, що напрацьовувалася десятками років, прийшла у занепад, зазначив голова облради. Тож є різні варіанти й різні пропозиції, і одна з таких – переформатування школи-інтернату у Бердичеві в спортивний ліцей. Про закриття школи не йдеться, одразу зауважив Володимир Ширма, мова ведеться про те, аби вдихнути у неї друге життя. Щоб заклад, зрештою, працював на благо Бердичева й усієї області.

Варіант реорганізації інтернату у спортивний ліцей запропонують до розгляду депутатів на сесії обласної ради, що має відбутися 25 червня, інформував далі Володимир Ширма. Власне, крапку у цьому питанні ставити ще зарано, звернув увагу, наразі воно ще вивчається. Втім, що можна сказати вже зараз, зауважив, то це те, що рішення повинно прийматися консолідовано – областю й містом. Зрозуміло, що для спортивного ліцею інфраструктури у школі-інтернаті недостатньо, тому у планах – залучення тренерів, спортивних закладів тощо.

У Бердичеві чекатимуть на рішення обласних народних обранців, зазначив, у свою чергу, Роман Левицький. Місто має відповідну спортивну базу і готове до співпраці.

Останні новини