Бердичів

міська рада

Попередньо з 22 червня бердичівські дитсадки перейдуть на літній режим роботи (фото)

Стан забезпеченості засобами захисту та бачення переходу на літній режим роботи: все це з’ясовували перший заступник міського голови Роман Левицький та заступниця міського голови Валентина Адаменко у колективах дитячих садків під час об’їзду закладів.

Нагадаємо, що свою роботу дитсадки Бердичева відновили 1 червня. 22 червня стане відомо про подальший перебіг адаптивного карантину. Станом на 09.06.2020 р. у тринадцяти дитячих садках міста перебуває 515 вихованців, інформує Роман Левицький. Так, зокрема, ДНЗ № 17 «Віночок» відвідують 24 дітлахів, а ДНЗ № 5 «Вербиченька» – 28. Це при тому, що кожен із цих закладів розрахований на близько 200 осіб.

Починаючи з 22 червня, як і щоліта, дитсадки планують перевести на літній режим роботи: у кожному мікрорайоні залишиться діяти по одному закладу. Так, для прикладу, на Загребеллі 1 місяць працюватиме «Віночок», 1 місяць – «Вербиченька». ДНЗ №22, припустимо, чергуватиметься з ДНЗ № 27, а 16-й садок – із 7-м.

Зі слів Романа Левицького, такий режим роботи, по-перше, дасть змогу підготуватися колективам до 1 вересня. Ну, а по-друге, потрібно рахувати кошти міського бюджету: близько 50 осіб персоналу, електроенергія, газ, вода тощо – і все це на 20 з лишнім дітлахів…    На поточний і на наступний тиждень вони повністю забезпечені усім необхідним для захисту та дезінфекції, кажуть у колективах. Щодо режиму роботи, то, розуміючи необхідність раціонального використання коштів міста, вихователі до такого підходу ставляться схвально.