Бердичів

міська рада

Протиепідемічні заходи у Бердичеві поки що не послаблюють

Зміни до рішення виконавчого комітету від 27.05.2020 р. «Про продовження карантину та етапів послаблення протиепідемічних заходів в м. Бердичеві» внесли члени виконкому на засіданні, що відбулося 16.06.2020 р.

Так, зокрема, у рішенні, озвученому заступником міського голови Сергієм Онофрійчуком, згадується діяльність закладів харчування, закладів культури та закладів, що надають послуги з розміщення. Вчергове увага звертається на необхідність недопущення стихійної торгівлі у місті. Окремі пункти рішення стосуються релігійних заходів та роботи Центру надання адміністративних послуг. Послаблення протиепідемічних заходів застосовується на території міста на підставі рішення регіональної (обласної) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, говориться у рішенні.

Відповідне рішення в області прийнято, зазначив міський голова Василь Мазур, і свідчить воно про те, що загалом ситуація з захворюваністю на COVID-19 на Житомирщині погіршилася. Збільшилася міграція населення, працює транспорт, діє міжміське сполучення, функціонують ринки, магазини. Якщо Уряд та область прийматимуть інші рішення, у Бердичеві діятимуть в їхньому контексті, підкреслив Василь Мазур.

! Ознайомитися з повним текстом рішення виконавчого комітету від 16.06.2020 р. можна, пройшовши за посиланням: