Бердичів

міська рада

Після приїзду Романа Левицького на Мучну там займуться каналізацією і дорогою (фото)

Тривала зустріч і ґрунтовне спілкування чекали на першого заступника міського голови Романа Левицького на вул. Мучній: мешканці будинків № 52-а та № 54-а звернулися до нього, аби допоміг у вирішенні двох основних проблем – з дощовою зливовою і побутовою каналізацією та дорогою, яка пролягає під парканом, що огороджує ТОВ «Дніпровуд».

Ознайомившись із ситуацією, Роман Левицький дав розпорядження, щоби фахівці детально вивчили схему комунікацій. Прокладалися ті дуже давно, пояснює, і попередньо виникає ряд питань до того, як взагалі облаштовані мережі, чому, власне, виникають проблеми з заторами. Тож потрібно вивчити схему, розчистити колодязі, побачити направлення труб. Можливо, каналізацію доведеться місцями перекладати. Але те, що за вирішення цієї проблеми візьмуться, – однозначно.

Тим часом за ремонт дороги, що під парканом «Дніпровуда», вже взялися. Для початку потрібно розчистити саму канаву, до якої стікає дощова вода, аби та не затримувалася на дорозі, говорить Роман Левицький. Далі дорогу профілюватимуть та грейдеруватимуть. У перспективі потрібно буде покращити під’їзд – як для мешканців, так і для підприємства. З останнім, думається, спільну мову буде знайдено, сподівається Роман Левицький. Можливо, тоді відпаде ще одна проблема – дуже вже дошкуляють мешканцям викиди з котельні підприємства, що працює на твердому паливі.

Останні новини