Бердичів

міська рада

Увага!!! Проводиться онлайн – конкурс творчих робіт до Дня батька!

                З метою пропагування кращого досвіду відповідального батьківства департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації з 01 по 19 червня оголошується проведення обласного онлайн-конкурсу творчих робіт до Дня батька.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років).

На основі робіт буде виданий буклет із роботами переможців та отримані подарунки.

          Конкурс проводиться за такими номінаціями:

  • малюнок;
  • вітальна листівка.

Вимоги до творчих робіт в номінації «Малюнок» повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка тощо) на аркуші формату А4, подаватись у відсканованому форматі, JPEG, не оформлені в рамки, паспарту, наклейками, надписами та інше.

          Вимоги до творчих робіт в номінації «Вітальна листівка» можуть бути подані учасниками в одному з двох форматів: текстово-графічна листівка – художньо оформлена на папері формату А4, листівка має подаватися у відсканованому форматі, JPEG, яка містить прозове або віршоване побажання.

До конкурсних робіт потрібно додати заявку із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта, дати народження, назви конкурсної роботи, контактних даних: номера телефону, електронної пошти, місця проживання, повної назви закладу освіти.

Конкурсні роботи та заявки до них надсилаються до відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради на електронну адресу: vid_spravah_sim@ukr.net

Додатково оригінал конкурсної роботи (малюнок або текстово-графічну листівку) можна надіслати або принести за адресою: 13300, м. Бердичів, вул.Семенівська, 3 каб. 4 (з подальшою передачею до департаменту праці, соціальної та сімейної політики).

Запрошуємо бердичівлян прийняти участь у конкурсі!

Останні новини