Бердичів

міська рада

Ургентне вітальне та мистецьке втручання з нагоди Дня медичного працівника провели у Бердичеві (фото)

Професія, що її обрали ці люди, в усі часи вважалася найгуманнішою. Коли ж почав свій наступ коронавірус, у світі й поготів стали сприймати представників медичної галузі як героїв нової історії – із шаною, повагою, вірою та надією. Пандемію COVID-19 почали порівнювати з війною, а медиків – із військовими на передовій.

У Бердичеві з професійним святом вітали місцеву медицину. Нині її працівники щодня ризикують власним здоров’ям заради збереження здоров’я та життя інших, нагадують організатори заходу. І зичать винуватцям свята, перш за все, здоров’я: будуть здорові вони – люди знатимуть, що теж захищені. Будуть успішними в роботі – у хворих з’явиться шанс швидше стати на ноги.

Вітання від міського голови Василя Мазура, міської ради, виконавчого комітету, від усіх бердичівлян передав місцевим медикам перший заступник міського голови Роман Левицький. Їх вітати завжди приємно, зазначив, а у цей складний рік – ще й дуже відповідально. Бо саме зараз вони – теж на передовій і вступили у справжній бій з невідомим ворогом. Дуже хочеться знову бачити усіх з посмішками на обличчях замість масок, продовжив, в елегантних халатиках замість захисних костюмів, на профілактичних оглядах замість екстрених викликів. Хочеться приходити до медичних працівників не з проблемами, а з добрими побажаннями, святковими вітаннями і дарувати гарний настрій. У Бердичеві свою медицину люблять, цінують та підтримують, запевнив на завершення Роман Левицький.

В якості подарунка разом із головним бердичівським пивоваром і меценатом Володимиром Ліпецьким Роман Левицький презентував міській лікарні імуноферментний аналізатор. Оплесками медичний персонал дружно «запрограмував» апарат лише на хороші результати.

Не зовсім звичний формат в їхнього свята, але зрештою все буде добре, переконані директорка КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова та директорка КНП «ЦПМСД» Наталія Хорошун. Їхні слова й побажання звучать для кожного з присутніх, зазначили, і бажають вони кожному лише міцного здоров’я, миру в Україні, у Бердичеві та у серцях, бажають, аби кожен день приносив лише радість та задоволення. Вони неодмінно вистоять і гідно вийдуть із непростої ситуації. Окремо Лариса Бабікова та Наталія Хорошун подякували усім небайдужим, і, у першу чергу, владі міста, за всебічну підтримку у боротьбі з пандемією.  

У час боротьби з COVID-19 медичні працівники, як ніколи, потребують підтримки, у свою чергу, звертають увагу ведучі дійства. Ще до того, як коронавірус прийшов до Бердичева, місто зробило все, аби вони були забезпечені усім необхідним. Але ж, коли важко, не менш суттєвою за матеріальну підтримку є підтримка моральна. Коли знаєш, що про тебе не забули, що цінять, переживають і готові втішити добрим словом…

Ну чи, як у випадку з Бердичевом, гарною піснею, красивою музикою та проникливим багатоголоссям. Кажуть, що лікарі часто лікують не лише тіло, а й душу хворого. Що ж, настав час отримати порцію гарного настрою і їм самим. А у справі ургентного мистецького втручання кращих цілителів, аніж артисти міського Палацу культури, годі й шукати.

Шановні медичні працівники!

Міський голова Василь Мазур, Бердичівська міська рада, виконавчий комітет та громада міста щиро вітають вас із професійним святом! Своїм професіоналізмом, досвідом, умілими руками, холодним розумом і гарячими серцями ви захищаєте бердичівлян, Україну, людство не лише від смертоносного вірусу – ви повертаєте віру і надію. Ви, ризикуючи власним здоров’ям і навіть життям, рятуєте життя сотням і тисячам людей. Ви заслуговуєте безмежної вдячності та щирого захоплення за Ваш трудовий героїзм. Будьте здорові та щасливі!

Останні новини