Бердичів

міська рада

У Бердичеві визначено тривалість поливального сезону (рішення виконкому)

Розглянувши лист міського комунального підприємства «Бердичівводоканал» від 28.04.2020 № 346 щодо обмеження використання питної води для поливання та необхідності збільшення терміну поливального періоду, з метою зменшення фактів нераціонального використання питної води, відповідно до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово – комунального господарства України від 27.06.2008 № 190, враховуючи рішення виконавчого комітету від 16.12.2009 №746 «Про затвердження науково обґрунтованих нормативів питного водопостачання та норм питомого водопостачання по м. Бердичеву», керуючись Законами України «Про житлово–комунальні послуги», пп.5 п. «а» ч.1 ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бердичівської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тривалість поливального сезону для споживачів МКП «Бердичівводоканал» з 01 травня по 30 вересня.

2. Міському комунальному підприємству «Бердичівводоканал»:

2.1. Плату за поливання присадибних ділянок у приватному секторі споживачам, у разі відсутності засобів обліку холодної води, проводити з розрахунку площі присадибної ділянки 5 (п’ять) соток.

2.2. У разі отримання від споживача документації щодо фактичної площі належної йому земельної ділянки, нарахування плати здійснювати на загальну площу земельної ділянки без врахування площі забудови.

2.3. Розрахунок витрат води для поливу споживачами, що не мають засобів обліку, здійснюється відповідно до затверджених норм питного водопостачання з відрахуванням кількості дощових днів, підтверджених довідкою з Житомирського обласного центру з гідрометеорології, а саме:

– для поливання садів, присадибних ділянок, квітників, газонів норма витрат – 5 л/м2 на добу, а з розрахунку на 100 м2 за 30 календарних днів – 15 м3. Вартість поливу за 30 календарних днів на 100 м2 – 296,10 грн;

– для поливу теплиць земляних норма витрат – 15 л/м3 теплиць на добу.

2.4. Рекомендувати споживачам, яким здійснюються розрахунки за нормами водоспоживання, облаштувати водопровідні вводи засобами комерційного обліку холодної води.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Онофрійчука С.П.

 

Останні новини