Бердичів

міська рада

У Бердичеві визначилися з підприємством, що займатиметься вивезенням і захороненням сміття (фото)

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення надавача послуг із вивезення і захоронення твердих побутових відходів. Аналогічне засідання відбулося минулого року: тоді претендент був всього один – ТОВ «Полісся-Екосфера» (м. Бердичів), тож, згідно положення, затвердженого Бердичівською міською радою, було прийнято рішення укласти договір із цим підприємством терміном на 1 рік.

У 2020-му заявки на участь у конкурсі подали два претенденти – ТОВ «Полісся-Екосфера» та КП «Чисте місто» (м. Козятин).

За інформацією голови комісії Сергія Онофрійчука, розглянувши надані матеріали та вивчивши пропозиції, комісія одноголосно вирішила визнати переможцем конкурсу ТОВ «Полісся-Екосфера». У прийнятті рішення, пояснює Сергій Онофрійчук, члени комісії керувалися наступними критеріями:

  • Цінова пропозиція. Запропонована вартість послуг із вивезення від «Чистого міста» виявилася порядку на 15-20 % вищою, за ту, яку пропонували бердичівляни;
  • Технічна спроможність. За цим критерієм ТОВ «Полісся-Екосфера» потужніше за «Чисте місто».

Окрім того, інформує далі Сергій Онофрійчук, комісія проаналізувала, наскільки «Екосфера» виконала взяті на себе у 2019-му році зобов’язання. Для прикладу, якщо за цей період за рахунок підприємства планувалося встановити близько 100 нових контейнерів єврозразка, то було встановлено понад 200. Ще більше 100 контейнерів знаходиться на складах «Екосфери» і встановлюватимуться поетапно – за мірою готовності майданчиків.

Протокол засідання комісії та проєкт договору направлять на затвердження сесії міської ради з подальшим підписанням угоди на 5 років.        

Останні новини