Бердичів

міська рада

Ще три вулиці та провулки «витягуватимуть» із води (фото)

На чергових трьох вулицях та провулках, що їх у своїх зверненнях мешканці міста просять привести до належного стану, побували перший заступник міського голови Роман Левицький та заступник Сергій Онофрійчук.  

Доволі проблемна ситуація виникла на провулку Станційному. Виникла, як то кажуть, не сьогодні і не вчора: свого часу люди зводили там будинки, а куди буде відводитися вода після дощу не передбачили. Сам провулок на початку і в кінці підвищується, і в результаті вся вода збирається у заглибленій центральній його частині. Забрати її звідти можна, кажуть фахівці, але, зрештою, без водовідведення все одно не обійтись. І тут питання потрібно буде вирішувати з власниками приватизованих ділянок: під загрозою підтоплень можуть опинитися прилеглі будинки.

Дещо простіше, скоріш за все, буде вирішити проблеми на вулиці Металістів та у провулку Ботанічному, попередньо оцінює Роман Левицький. У першому випадку вирівнюватиме та профілюватиме грейдер, у другому, окрім грейдерування, потрібно буде місцями здійснити підсипку, аби не утворювалися озерця.  

Останні новини