Вітання з Днем Конституції України та з Днем молоді

Шановні бердичівляни!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України та Днем молоді!

Основний Закон України виступає гарантом незалежності та цілісності нашої держави, тим фундаментом, на якому будуються свобода й демократія, єдність української нації, верховенство права. За кожним із нас – завдання неухильно дотримуватися Конституції. Якщо ми прагнемо бачити Україну повноцінним членом світової демократичної спільноти, маємо стати активними учасниками процесу вітчизняного державотворення.

Одна зі знакових ролей у цьому процесі належить нашій молоді. Бердичеву й Україні потрібні її небайдужість, завзяття, енергія, її нетривіальне бачення розвитку суспільства та здатність продукувати свіжі й цікаві ідеї. І завдання дорослих – відкрити для молоді усі можливі шляхи, що вестимуть до успішності – власної, рідного міста, рідної країни.

Зі святом Конституції та Днем молоді, шановна бердичівська громадо! Миру, здоров’я, любові, гідного життя, добробуту та щирого бажання робити кращими наш славний Бердичів і нашу славну Україну!

Міський голова Бердичева Василь Мазур, Бердичівська міська рада та її виконавчий комітет