Бердичів

міська рада

142-й навчальний центр сил спецоперацій відзначив 4-ту річницю створення частини

4-ту річницю створення частини відзначили у 142-му навчальному центрі сил спеціальних операцій. Від імені міського голови Василя Мазура, Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету й усієї громади військову еліту України та гордість Бердичева з днем народження привітав перший заступник міського голови Роман Левицький.

Інструктори та бійці Центру з честю несуть високе звання Захисників України, зазначив у вітальному виступі Роман Левицький, це справжні чоловіки, котрі знають і люблять свою справу. На прикладі таких професіоналів найвищого ґатунку вчиться патріотизму підростаюче покоління, вони є символом престижності військової служби, взірцем вірності Вітчизні, своєму народові та військовому обов’язку.

Перевага якості над кількістю – таке їхнє кредо, кажуть самі спецпризначенці. Честь та гідність визначають зміст і дух їхньої благородної професії, кажуть про них цивільні. Ті, мирне життя яких бійці ССО у складі українських Збройних сил захищали й захищають у зоні АТО/ООС. Роман Левицький подякував керівництву та особовому складу Центру за їхню службу та за активну співпрацю і побажав міцного здоров’я, подальших професійних успіхів, благополуччя родинам та миру Україні.