Бердичів

міська рада

Cпостережна комісія

Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради за І півріччя  2020 року

Керуючись Положенням про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 №429, рішеннями виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 29.12.2010 №840 «Про затвердження положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради», Планом роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради на 2020 рік (далі – спостережна комісія), впродовж  І півріччя 2020 року спостережною комісією здійснено наступну роботу.

Під час виконання визначених чинним законодавством України завдань,   спостережною комісією здійснено активну та плідну  співпрацю з Бердичівською місцевою прокуратурою, Бердичівським міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Міністерства юстиції України (далі – відділ «Центр пробації»), державними установами «Бердичівська виправна колонія (№70)», «Бердичівський виправний центр (№108)», Бердичівським міським центром соціальних служб.

Представниками спостережної комісії було взято участь у 15 засіданнях комісій установ виконання покарань м. Бердичева. Розглянуто 64 справи щодо застосування до засуджених пільги у вигляді умовно-дострокового звільнення та 46 справ щодо застосування до засуджених пільги у вигляді заміни невідбутої частини покарання більш м’яким.

Проведено 5 засідань спостережної комісії, які було узагальнено відповідними протоколами, зокрема:

– розглянуто та погоджено 16 подань адміністрації Державної установи «Бердичівський виправний центр (108)» до Бердичівського міськрайонного суду,  з них 7  – про застосування до засуджених пільги у вигляді умовно-дострокового звільнення, 9 – про застосування до засуджених пільги у вигляді заміни невідбутої частини покарання більш м’яким;

 – розглянуто та погоджено 6 постанов начальника Державної установи «Бердичівська виправна колонія (№70)» стосовно переведення засуджених з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю.

– здійснено сприяння у наданні допомоги з соціальної адаптації та організовано проведення роботи з соціального супроводу  відносно 10  осіб, які звільнялись/були звільнені з установ виконання покарань (за повідомленнями установ виконання покарань  та  відділу «Центр пробації») та опрацьовано 4 повідомлення  Бердичівського міського центру соціальних служб про результати проведення відповідної соціальної роботи з вищевказаними особами; 

– спільно  з адміністрацією державної установи «Бердичівська виправна колонія (№70)» вжито заходів щодо забезпечення паспортами громадянина України засуджених, які відбувають покарання в зазначеній установі із залучення громадських та благодійних організацій м. Бердичева.

Останні новини