COVID-19 на Житомирщині: вперше за останні три місяці – жодного нового випадку захворювання

За минулу добу (29 червня) у Житомирській області не зафіксували жодного нового випадку коронавірусної інфекції. Про це повідомляють на сторінці Житомирської ОДА у мережі Facebook , посилаючись на інформацію Житомирського обласного лабораторного центру.

Так за останні три місяці вперше за добу лабораторним шляхом не підтвердили новий випадок коронавірусу серед жителів області.

Наразі станом на 9.00 30 червня 2020 року всього на Житомирщині вже зафіксовано 1404 випадки COVID-19.

Найбільше захворілих у м. Житомирі – 471, у Житомирському районі – 175, Коростенському районі – 135, Любарському районі – 133, Бердичівському районі – 124.

У Ємільчинському районі не зареєстровано жодного випадку коронавірусу, а у Брусилівському районі наразі найменша кількість підтверджених – 1.

Одужали від цієї хвороби вже 753 жителі Житомирщини.

Інформація – зі сторінки Житомирської ОДА у Facebook