Бердичів

міська рада

Бердичів звертатиметься щодо виділення коштів на придбання житла для дітей-сиріт та дитбудинку сімейного типу

Житомирська область отримала субвенцію від держави на будівництво та придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їхньої категорії, а також на будівництво та придбання будинків для створення дитячих будинків сімейного типу. Про це членів виконавчого комітету інформувала т. в. о. начальниці міської служби у справах дітей Алла Гайдамаченко. В Україні, нагадала, проходить процес деінституціалізації державних закладів для дітей, і інтернати припиняють своє існування як такі.

Свої пропозиції щодо спрямування бюджетних коштів сформували у Бердичеві. Займалися цим у спеціально створеній комісії. За результатами роботи, доповіла Алла Гайдамаченко, члени комісії визначили два напрями, за якими звертатимуться по кошти:

  • Із метою придбання житла буде подано список із 10 осіб, котрим ще не виповнилося 23 роки (1 з них – дитина-сирота, решта 9 – особи з категорії дітей, позбавлених батьківського піклування);
  • Кошти проситимуться і на придбання будинку для створення у ньому дитячого будинку сімейного типу. Є намір влаштувати туди 10 дітей.

Довідково: у 2019 році місто також подавало список на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їхньої категорії. Складався він тоді із 7 осіб. Кошти виділили на придбання квартири для однієї дитини.