Бердичів

міська рада

Вітання працівникам торгівлі

Шановні працівники торгівлі міста Бердичева!

Бердичівська міська рада, виконавчий комітет, усі бердичівляни-покупці щиро вітають Вас із професійним святом, яке ми усією дружною родиною продавців-покупців відзначаємо в останню неділю липня – Днем працівника торгівлі!

У історично комерційному Бердичеві продавали і купували завжди. Тому це свято важко обмежити одним днем, адже: вдало продав – свято, вигідно придбав – теж свято. То ж нехай у всіх нас частіше буває таке свято.

Але цього теплого липневого дня все-таки ми, бердичівляни-покупці, вітаємо Вас – тих, хто вчасно доставляє якісні товари, хто привітним словом і посмішкою робить нашому настрою приємну знижку, хто дбає про чистоту в крамничках, магазинах, супермаркетах …,  хто організовує цей складний процес у такий не простий час, залишаючись непомітним, на складі, в офісі, в головному офісі…

Ми щиро вдячні за Вашу щоденну працю, яка робить життя бердичівлян комфортним, теплим, ситим, зручним, приємним, яскравим, сповненим сюрпризів і душевного людського спілкування.

Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, взаєморозуміння в родинах, значних професійних здобутків, людської вдячності і відчуття приємного задоволення від достойної винагороди за Вашу працю.

З повагою, міський голова Василь Мазур