Бердичів

міська рада

Мешканці Завідні подякували Роману Левицькому за оновлену дорогу. І вже поставили нові завдання (фото)

Викликати до себе не лише, аби поскаржитися чи звернутися, але й щоби подякувати – у Бердичеві трапляється й таке. Дізнавшись про результати роботи зі зверненнями громадян першого заступника міського голови Романа Левицького, його запросили до себе на зустріч мешканці Завідні. Провели вулицею Огієнка, розповівши, що після дощу тутешня ґрунтова дорога перетворюється на суцільне болото, і дістатися до своїх домівок, що в кінці Огієнка, та на прилеглих до неї Вільховій та Пригородній вони не можуть.

Під час першої зустрічі, що відбулася близько 2 тижнів тому, скаржилися – під час другої вже дякували. Дві частини вулиці Огієнка (390 м та 130 м) отримали зовсім інший вигляд. Зі слів ремонтників, вони грейдером вибрали землю на узбіччях та зняли пристойний шар ґрунту (15-16 см). Дорогою пройшовся каток, після чого її засипали першим шаром щебню. Далі – знову каток, другий шар щебню і фінальне вкатування. Закінчили з довшою ділянкою – перейшли до 130-метрової.

Результатами роботи люди залишилися задоволені. Запросили Романа Левицького до себе вдруге, аби подякувати за оперативне й ефективне вирішення проблеми. А разом із тим – поставити нові завдання. Вони збиратимуть підписи під зверненням продовжити маршрут «десятки»:  на сьогодні, кажуть, вже є можливість, щоби транспорт довозив їх у кінець вулиці – до Вільхової та Пригородної. Завдання № 2 – поліпшити, власне, і одну, і другу. Там теж після дощів збирається вода і, зрештою, утворюється багнюка. Обидва звернення, інформує Роман Левицький, будуть вивчені.