Бердичів

міська рада

Місто звернеться до відповідних інстанцій з приводу ситуації, що склалася навколо недобудови спорткомплексу медичного коледжу (фото)

На що перетворилася ділянка з недобудовою на Європейській, 25б, і що коїться на тій території вдень та вночі, мали змогу пересвідчитися усі присутні на засіданні виконавчого комітету. Зі слів людей, котрі мешкають неподалік, підлітки ведуть там «повноцінне» життя – із пляшками, шприцами, жорстокими бійками, любовними втіхами. Не так давно на ділянці спалахнула пожежа: на щастя, обійшлося без особливих наслідків, але ж поруч розташовані костел, монастир, театр, могли постраждати люди. Хто би відповідав у цьому випадку? Той, кому належить територія. А територія й досі належить Бердичівському медичному коледжу. А у коледжу є керівник…

Саме цю ділянку і незавершене будівництво-спорткомплекс передали свого часу у власність бердичівської громади депутати Житомирської обласної ради, нагадав членам виконкому та присутнім міський голова Василь Мазур. Саме цю ділянку і цю недобудову частина обласних депутатів хотіла повернути назад на останній сесії, відмінивши свої попередні рішення.

Акт передачі директор медичного коледжу так і не підписав, звертає увагу голова. Отримавши на руки Акт, місто нарешті могло би навести на ділянці лад та почати будівництво, натомість у Житомирі піднімається питання про повернення. Продати хочуть?..

Хто відповідатиме, якщо там станеться трагедія? Знову казатимуть, що лихо сталося прямо під носом у міської ради та міського голови. Чому не складено жодного адміністративного протоколу у рамках існуючого законодавства? На ділянці, що все ще належить медколеджу, панує антісанітарія та небезпечно для людей, продовжує міський голова. Там знаходяться будматеріали, що потихеньку зникають. Якщо вона рахується за БМК, то повинна бути огороджена та під охороною. Якщо її передадуть Бердичеву, на ній розпочнуться роботи. Ми живемо у цьому місті і повинні закривати очі на такі речі?  Ні, заявляє Василь Мазур.  

У Бердичеві чудово розуміють, що студенти, молодь – це перспектива, каже він. Тому і передали медичному коледжу і колишній дитячий садок у центрі міста, і приміщення колишньої школи під відділення стоматології. Але те, що відбувається по Європейській, 25б, вже перейшло всі межі. Тому Василь Мазур запропоновував написати листи і разом із фото- та відеоматеріалами надіслати до відповідних інстанцій. Нехай знайомляться і приймають рішення. Члени виконкому таку пропозицію підтримали.