Бердичів

міська рада

Понад 42,5 тис. грн. зібрали під час благодійної акції на Центральній площі на підтримку Анни-Софії Кобернюк (фото)

Здається, Центральна площа Бердичева не вибухала подібним цілу вічність – так, щоби з музикою, танцями, піснями, щоби зі столами, на яких красувалися творіння, вироблені золотими руками місцевих талантів. І на яких були встановлені скриньки для збору коштів…

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради виступив організатором благодійної акції на підтримку юної бердичівлянки Анни-Софії Кобернюк. Дівчинка та її близькі борються з саркомою Юїнга. В їхніх намірах – продовжити лікування за кордоном, і, зрозуміло, це коштує величезних грошей.

Головними «розпорядниками» настрою на площі стали колективи міського Палацу культури та Центральної і дитячої бібліотек. Перші відповідали за співочо-танцювально-ігрову складову, другі пропонували усім бажаючим справжній hand-made та спробувати себе у ролі його творців. Також долучилися до акції ГО «Насіння Надії» та пересічні містяни, котрим теж було чим здивувати присутніх на Центральній.

За інформацією від міського Палацу культури, під завісу акції у скриньках назбиралося 42 634,60 грн. Іще 4 500 грн. під час благодійного дійства надійшло на картку матері Анни-Софії. Організатори та дійові особи заходу тримають за дівчинку кулаки і вірять, що страшна хвороба виявиться безсилою перед її силою духу та бажанням жити.