Бердичів

міська рада

Роман Левицький привітав із професійним святом ливарників «Прогресу» (фото)

Третьої неділі липня своє професійне свято разом з усіма металургами та гірниками України відзначають ливарники бердичівського «Прогресу». Із цієї нагоди підприємство відвідав перший заступник міського голови Роман Левицький.

Професійне свято – це, як день народження: є можливість – зустрічаєш його при багато вбраному столі, немає – скромніше. Але при цьому свято залишається святом. І працівники ливарної служби «Прогресу» безумовно заслуговують і на свято, і на теплі слова вітань, переконаний голова правління ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» Ігор Щесняк. Вони віддано й сумлінно роблять свою справу, не дивлячись на обставини, за що заслуговують на шану та подяку.

Він перейнявся духом ливарників, вітаючи їх минулого року безпосередньо на виробництві, зізнався, у свою чергу, Роман Левицький. Бердичів завжди пишався і пишається «прогресантами», зазначив: сьогодні, у такий непростий час, ливарники залишаються вірними своєму заводу, своєму місту.

Від імені міського голови Василя Мазура, Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та усіх бердичівлян Роман Левицький привітав персонал ливарної служби «Прогресу» з професійним святом. Відзначив Грамотами, грошовими винагородами та побажав, аби підприємство, зрештою, міцно стало на ноги, високих прибутків, достатку та розквіту.