Бердичів

міська рада

Як 40 років тому… Бердичевом пробігли факелоносці (фото)

Без нього не розпочнеться жодна Олімпіада – без Олімпійського вогню. Стрункі, сильні та пружні бігуни-факелоносці проносять його через багато сотень кілометрів – із самої Олімпії і безпосередньо до місця, до стартують ігри.

Рівно 40 років тому їхній шлях на Олімпіаду-80 проліг через Бердичів – на роль факелоносців ретельно відбирали найспортивніших, найздоровіших, найвитриваліших бердичівлян.  

І ось 2020-й… Команда бігунів, очолювана знаним легкоатлетичним подружжям Юлією та В’ячеславом Олішевськими, підтримана Бердичівською міською радою та її виконавчим комітетом, вирішила згадати знаменну подію, відтворивши Олімпійське дійство. Вогонь пронісся містом, побувавши у новоствореному спортивному ліцеї та біля Меморіалу «Слава Героям!»

Відчути себе олімпійцем… Мабуть, про це мріє кожен причетний до спорту і до здорового способу життя. Таку можливість отримали перший заступник міського голови Роман Левицький, заступниця міського голови Валентина Адаменко, директорка спортивного ліцею Лариса Тарнопольська та юна спортивна надія Бердичева.

Останні новини