Проект містобудівної документації

Врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації

«Детальний план території в межах вулиць Європейської та Сергія Сідлецького для будівництва магазину – офісу з облаштуванням зупинки громадського автотранспорту» згідно з рішенням Бердичівської міської ради від 16.07.2020 № 1222.

Замовник: управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Розробник: ПП «Архітектурна майстерня Бердичева»

Мета розробки детального плану території: визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови території.

«Детальний план території по вул. Вінницькій, 66а для будівництва багатоквартирного житлового будинку» згідно з рішенням Бердичівської міської ради від 16.07.2020 № 1250.

Розробник: ПП «Архітектурна майстерня Бердичева»

«Детальний план території по вул. Житомирській, 82 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» згідно з рішенням Бердичівської міської ради від 16.07.2020 № 1249.

Розробник: ТОВтворча архітектурна майстерня «АРХ – Студіо»

«Детальний план території в межах вулиці Житомирської та площі Соборної  для будівництва торгівельно – розважального центру» згідно з рішенням Бердичівської міської ради від 16.07.2020 № 1223.

Розробник: ТОВ «Астерія+»

Ознайомитись з проектами містобудівної документації можна з 24.07.2020 по 26.08.2020 за адресою: м. Бердичів, площа Центральна, 1, каб. 80, 84, управління містобудування, архітектури та земельних відносин (4-ий поверх).

Відповідальна особа: начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин, головний архітектор – Повійчук О.М.

Подання пропозицій: пропозиції від громадськості приймаються в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Бердичівської міської ради (каб. 80, 84) з 24.07.2020 по 26.08.2020, викладені офіційним листом до управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Бердичівської міської ради особами, визначеними частиною сьомою Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555.

Громадські слухання щодо врахування пропозицій громадськості відбудуться в актовому залі виконавчого комітету міської ради 27.08.2020 о 15.30 за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1.