Бердичів

міська рада

16-й день народження відзначила 26 артбригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича (фото)

У гарнізонному Будинку офіцерів відзначили 16 річницю з дня створення 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича: 5 липня 2004 року був підписаний перший наказ по військовій частині.

Протягом цих років бригада не раз ставала кращою у бойовій підготовці та відзначалася вищим командуванням, нагадав у своєму виступі т.в.о. командира бригади Олександр Крсек. Із перших днів російсько-української війни, продовжив, увесь особовий склад частини став на захист цілісності й незалежності Вітчизни. Бердичівські гармаші показали, що здатні виконувати бойові завдання за будь-яких умов, у будь-якій обстановці. За це частину було відзначено Грамотою Верховної Ради України, а її військовослужбовців – орденами й медалями.

На превеликий жаль, не обійшлося у цій війні без втрат: у боях із ворогом полягли 15 артилеристів бригади. Їхню пам’ять присутні у Будинку офіцерів вшанували хвилиною мовчання…

Як зазначив, Олександр Крсек, сьогодні воїни-артилеристи з честю несуть горде звання Захисників України, виконуючи свій обов’язок як у зоні ООС, так і безпосередньо у пункті постійної дислокації. Від імені командира бригади Андраника Гаспаряна та від себе особисто підполковник висловив вдячність всьому особовому складу, сім’ям військових, міському голові Василю Мазуру та його команді, голові Спілки учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району Павлу Гайдаманчуку, усім небайдужим підприємцям-меценатам та волонтерам.  

Зберігаючи кращі традиції бердичівських військових минулих поколінь, воїни 26 артбригади є одним із символів Бердичева, гордістю Збройних Сил України та безстрашними захисниками суверенітету й цілісності України, зазначив у своєму виступі перший заступник міського голови Роман Левицький. Він побажав артилеристам міцного здоров’я, подальших професійних успіхів, підвищення кваліфікації лише в умовах навчальних полігонів, а їхньому надійному тилу – родинам – добробуту та благополуччя.

Привітав гармашів і Павло Гайдаманчук: побажав міцного здоров’я, аби служба була спокійною, але щоби бійці не забували про необхідність повної бойової готовності і якомога скоріше живими та здоровими поверталися додому.

У бригаді отримали поздоровлення від вищого командування, у тому числі – від генерал-майора Андрія Маліновського, а чарівні артистки Будинку офіцерів подарували винуватцям свята свої мистецькі вітання.  

Останні новини