COVID-19 на Житомирщині: 2 нові випадки, один з яких – у Бердичівському районі

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1484 випадки інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (7 липня) хворобу виявили у 2 жителів Коростенського та Бердичівського районів. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 1061 особа, що складає понад 70%. За минулу добу повторне  ПЛР-дослідження не виявило вірусу ще у 65 жителів області з м. Житомира (37), Житомирського (15), Коростенського (1), Малинський (2), Радомишльський (6), Пулинський (1), Чуднівський (3) районів.

Таким чином на сьогодні в області 391 пацієнт, які ще хворіють на коронавірусну інфекцію.

За 7 липня коронавірус підтвердили у:

Бердичівському районі – 1 (жінка, 22 роки);

Коростенському районі – 1 (чоловік, 39 років).

Пам’ятайте, що послаблення карантину – не його скасування!

За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Інформація – з сайту Житомирської ОДА