Бердичів

міська рада

Бердичів відзначив День Незалежності України (фото)

29 річницю Незалежності України відзначили у Бердичеві. 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для долі українського народу – «Акт проголошення незалежності України». Українська держава здобула законне право бути незалежною, демократичною, з неподільною й недоторканою територією, на якій чинні лише власні Конституція, закони, постанови Уряду.

Незалежність… У ній довга й дуже непроста дорога українців до волі, боротьба та загибель незламних патріотів України. Звитяжні захисники й сьогодні доводять право своєї країни на самовизначення у боях із ворогами.

Усіх борців за незалежність, а серед них і чимало бердичівлян, вшановували біля Меморіалу «Слава Героям!» та пам’ятника Кобзареві. Хвилиною мовчання згадали Героїв, котрі полягли на сході країни.

Україна була, є і буде, заявляють організатори зібрання, ніхто не сміє посягати на її незалежність і суверенітет. Наше завдання сьогодні, нагадують, зберегти національну єдність як найвищу духовну цінність.

Символом щирої вдячності усім поколінням вірних Україні патріотів стало покладання квітів. Їх поклали до підніжжя Меморіалу та пам’ятника Тарасу Шевченку, квіти обрамили пам’ятну дошку В’ячеславу Чорноволу та меморіальні дошки загиблим у зоні АТО бердичівлянам.

Останні новини