Бердичів

міська рада

За зверненнями бердичівлян Роман Левицький побував на Житомирській, 46, та Ново-Іванівській, 3 (фото)

У дворі будинку, що на вул. Житомирській, 46, побував перший заступник міського голови Роман Левицький: у своєму зверненні до нього мешканці скаржилися на несвоєчасне вивезення сміття. У ситуації розбиралися разом із директором ТОВ «Полісся-Екосфера» Андрієм Борисовим. Картина вимальовувалася наступна: великогабаритному сміттєвозу до баків дістатися вельми проблематично. З боку вул. Короленка це просто неможливо, а з боку вул. Академіка Павлова, начебто, і можна, та лише до самих баків не підібратися – під’їзд до них закриває імпровізована парковка, влаштована самими мешканцями.

Попередньо зійшлися на тому, що для початку, можливо, облаштують відповідні дорожні знаки та розмітку, аби сміттєвози отримали вільний доступ до контейнерів. Старі баки вирішено замінити: їхнє місце мають зайняти нові пластикові євроконтейнери.

Залишається сподіватися на свідомість власників автівок, адже у даному випадку саме від них, у значній мірі, залежить, ситуація з вивезенням сміття.

Подібних майданчиків із проблемними під’їздами у Бердичеві небагато, але вони є: зокрема, два – у районі М’ясокомбінату і один на Ново-Іванівській, 3. У двох перших випадках люди не можуть договоритися між собою, де ж, власне, розташувати контейнери так, аби було зручно всім.

… А Ново-Іванівська, 3, стала другою адресою, за якою побував Роман Левицький. Якщо однією фразою, то маємо три ОСББ, один будинок, що його обслуговує МК ВЖРЕП № 7, та один спільний на всіх двір і один на всіх майданчик з баками для сміття. Господарів в одному місці багато, тож і питань від них вистачає: хто за що відповідає, хто, коли і що має прибирати і т. п. Хтось у призначений час на зустріч з’явився, хтось – ні. З боку міста, окрім Романа Левицького та заступника міського голови Сергія Онофрійчука, у розмові брали участь керівники ТОВ «Полісся-Екосфера», МК ВЖРЕП № 7 та КП «Бердичівкомунсервіс».

Після тривалого діалогу дійшли згоди: у понеділок, орієнтовно о 9:00, збираються усі на цьому самому місці – на загальну толоку. Комунальники, з-поміж іншого, звільнять під’їзд до контейнерного майданчика, зріжуть аварійні дерева, сухостій, зайву неприглядну рослинність, вивезуть все нагромаджене після суботника сміття. Мешканці пообіцяли осторонь робіт не стояти, а взяти у толоці активну участь.