Бердичів

міська рада

На честь Українського Прапору та Незалежності у Бердичеві лунав «Живий звук» (фото)

Із нагоди Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності на Центральній площі Бердичева виступили солісти та колективи творчої лабораторії «Живий звук», що діє при міському Палаці культури ім. О. Шабельника.

Переплетіння різних стилів та мелодіки, різної відстані шлях у творчості і єдина любов до музики, єдина любов до України…

Гурт «Бородаті дяді». «Дядям» – 5 років, за цей час встигли заявити про себе у рідному місті та трохи поїздити Україною. Встигли зробити перерву у діяльності та спробувати себе у різних проєктах. Сьогодні «бородані» працюють над новими композиціями та відточують старі.

Квартет «Кватра» складається як із бердичівлян, так і з житомирян. Витончена «інструменталка», що її оцінять поціновувачі чистого мистецтва. У своєму арсеналі мають як твори власного авторства, так і кавер-версії всесвітньо відомих композицій.

Гурт «Untergrunt», не дивлячись на доволі юний вік (утворився він на початку 2019-го), встиг пережити зміни у складі, а також виступити на різних фестивалях і на телебаченні. Нині, коли набули сталості, планують записати свій перший альбом. Судячи з того, що хлопці видали на сцені, альбом прийдеться до душі любителям сучасної української музики – коли важкуватої, коли ліричної, із зізнаннями у любові до Жінки і до Батьківщини.

Якщо через мить після «AC/DC» гітарний ріф видає «Ave Maria», перед вами – Владислав Вергун. Владиславу – 26 років, 16, з яких він віддав грі на гітарі. Музиканта можна побачити й почути на вулицях Бердичева, Житомира, Вінниці, Києва. Справжній рокер та блюзмен він знаходиться у пошуках учасників майбутнього гурту.

Хедлайнером концерту на Центральній виступив гурт «Лютопре». Зовсім скоро хлопці відзначать своє 3-річчя. Два роки тому їхню «лютість» оцінили організатори «Червоної Рути»: гурт пройшов відбір у Житомирі, опинившись, зрештою, у фіналі. Окрім диплому від «Червоної Рути» мають у своєму здобутку диплом фестивалю «Пісенний Спас». Якщо полюбляєте хіп-хоп, funk-metal та тяжієте до альтернативи, «Лютопре» прикрасить вашу фонотеку.