Бердичів

міська рада

Протягом 3-х тижнів буде визначено переможця конкурсу від НЕФКО з модернізації котелень «Бердичівтеплоенерго»

У місті, на території КП «Бердичівтеплоенерго», відбулося засідання конкурсної комісії з відбору переможця конкурсу від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) з модернізації місцевих об’єктів тепломережі. За інформацією заступника міського голови Сергія Онофрійчука, заявки на участь у конкурсі подали 4 кандидати з різних міст України: з переможцем укладуть угоду на проведення робіт із заміни обладнання на 11 котельнях «Бердичівтеплоенерго».

Зі слів Сергія Онофрійчука, конкурс проводився відкрито. У відеорежимі контроль за його проходженням здійснювали представники центрального офісу НЕФКО у Києві, котрі наприкінці подякували організаторам за чітке дотримання усієї визначеної процедури (розміщення оголошення, приймання заявок, розміщення тендерної документації, за дотримання процедури розгляду пропозицій, безпосередньо за проведення конкурсу тощо). Пропозиції розглядалися у присутності представників заявників (до Бердичева прибули троє з чотирьох).

Документація перевірятиметься протягом 3-х тижнів – як фахівцями з Бердичева, так і спеціалістами НЕФКО, інформує Сергій Онофрійчук. За результатами, буде визначено переможця конкурсу.

Сам проєкт – високоефективний, зазначає заступник міського голови, і має окупитися за 1,5 опалювальні сезони. Заміна обладнання на більш сучасне дасть можливість «Бердичівтеплоенерго» досягти 30 % економії електроенергії, продовжує, а це, враховуючи тенденцію до збільшення цін на неї, є доволі відчутною цифрою.

Стартова вартість робіт (включаючи обладнання) становить 385 тис. €. Кредитування та грант надає НЕФКО.

Останні новини