Бердичів

міська рада

Роман Левицький оглянув хід виконання дорожніх робіт у місті (фото)

Хід виконання дорожніх робіт у Бердичеві оглянув перший заступник міського голови Роман Левицький. Так масштабний капітальний ремонт стартував на ділянці між вулицями Богданівською та Білопільською (включаючи залізничний міст). Наразі підрядники фрезерують верхній шар покриття для того, аби вирівняти його та підготувати до асфальтування. Асфальтуватимуть проїзну частину та міст (за виключенням 2-х ділянок на ньому, що були заасфальтовані минулого року). Окрім того, передбачено повну заміну відбійника на новий та облаштування дренажу – спеціальних лотків, що ними відводитиметься вода.

Кошторисна вартість робіт – понад 11,0 млн. грн., ремонт фінансується через облдержадміністрацію державним дорожнім фондом. Місто бере участь у роботах, надаючи відповідне співфінансування. Планується, що ремонт буде завершено орієнтовно за 3-4 тижні.

Побував Роман Левицький і на вул. Паризької Комуни: на ній активно тривають роботи з підготовки до асфальтування та облаштування бордюрів біля 17-ї школи. Об’єкт непростий, констатують фахівці: основна проблема – у відсутності системи водовідведення. На сьогодні ремонтники замінюють бордюри, далі мають понизити покриття з одного боку школи та підняти його з іншого – так, аби вода не застоювалася на території закладу, в облаштованій навпроти нього кишені, не збиралася на проїзній частині.

Роботи ведуться суто за кошти міського бюджету, їхня вартість становить більш ніж 1,0 млн. грн. На меті – завершити ремонт до 1 вересня.