Бердичів

міська рада

Святкове патріотичне дійство на Центральній: працює бібліотека (фото)

Ще вранці вони провели тут флешмоб із нагоди Дня Державного Прапору та розбіглися Бердичевом, влаштувавши патріотичний квест «Україна – це ми!». А вже ввечері, на тій самій Центральній площі, робили відпочинок містян та гостей Бердичева цікавішим, більш усміхненим та в кольорах України.

У місті, здається, вже звикли до того, що місцеві бібліотекарки здатні організувати круте повноцінне дозвілля хоч для десятка людей, хоч для усіх, хто присутній на площі, утримуючи інтерес публіки годинами. Цього разу у цьому плані нічого не змінилося, причому розваг – і суто «відпочивальних», й інтелектуальних – вистачало як для дітвори, так і для дорослих. Так чи інакше усі вони були забарвлені у синьо-жовте та пов’язані з Україною і Бердичевом – лялькова вистава біля дитячої бібліотеки, фейс-арт, майстер-класи, вікторини, фотозони тощо. Все вироблене руками, натхненням і талантом бібліотекарок.

Одне з дійств – Віночок побажань – мало назву «Від серця до серця з любов’ю і миром». Саме з таким почуттям, кажуть працівники міської бібліотечної системи, вони зустрічали разом з усіма свято Українського Прапору та Незалежності.