Бердичів

міська рада

У Бердичеві вшанували захисників, котрі загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (фото)

29 серпня – у день, коли в Іловайському котлі українська армія зазнала найбільших втрат під час подій на сході – Бердичів вшановував Героїв, котрі загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Біля Меморіалу «Слава Героям!», що об’єднує пам’ять поколінь про борців за кращу долю Української держави, бердичівляни вчергове засвідчили: святим обов’язком кожного українця є пам’ять про тих, хто поліг серед соняхів Іловайська, про тих, хто віддав життя на Донбасі у справедливій боротьбі за право вільно жити у вільній Україні.

Метроном відраховує гірку хвилину, лунають імена загиблих земляків… Під «Мелодію» Мирослава Скорика містян закликають гуртуватися не навколо ненависті, а довкола любові й вищої мети. Цією метою має стати побудова нової держави – такої, про яку мріяли полеглі українські Воїни Світла.

Не забувати, що кожен із тих, хто живе життям без пострілів і втрат побратимів, у неоплатному боргу перед загиблими Героями, закликав присутніх на зібранні міський голова Василь Мазур. Вшановувати українське воїнство за звитягу й відданість Батьківщині… Вірити у те, що наші хлопці й дівчата повернуться зі сходу України живими і з перемогою… І вклонитися перед батьками загиблих… За те, що виховали справжніх Героїв. Не з далекого минулого, а Героїв нашого часу – наших друзів, однокласників, сусідів, знайомих, людей, котрі жили поруч із нами, і завдяки яким ми продовжуємо жити.

«… Все, що нас не вбиває, то нарощує силу –

Силу довго чекати, доки виростуть діти

І спитають, навіщо вбито батька чи діда.

Ті, хто вийшов із битви, знайдуть, як відповісти.»