Бердичів

міська рада

У Скраглівці попрацювали бердичівські комунальники (фото)

У Скраглівці вчергове побував перший заступник міського голови Роман Левицький – цього разу привіз із собою працівників МКАРС та «Бердичівкомунсервісу». Мали різати аварійні дерева та грейдерувати вулиці.

Свого часу Бердичів та Скраглівка уклали договір про співпрацю, у рамках якого місто за можливості допомагало сусідам. Зовсім скоро, схоже, вони разом із с. Підгороднім складуть одну об’єднану громаду. Під час попередніх зустрічей із Романом Левицьким сільський голова Олександр Рубан озвучив ряд проблемних питань, серед яких були аварійні тополі у центрі села (зовсім поруч розташовані школа й дитячий садок), дороги з ямою на ямі й інші.

Відсьогодні рухатися головною проїзною частиною і людям, і автівкам буде безпечніше. Окрім того, комунальники прогрейдерували цілий ряд вулиць.

Коли офіційно почне діяти об’єднана громада, кошти на ті чи інші роботи вже виділятимуться з загальної казни, говорить Роман Левицький. Чималих грошей, для прикладу, коштуватиме поліпшення стану скраглівської греблі. Також є питання утримання сільського кладовища, що його може вирішити профільне комунальне підприємство. У Скраглівці такого підприємства немає, натомість у Бердичеві діє Комбінат комунальних підприємств.

Цього ж дня перший заступник побував і у Підгородньому. Зустрівся з тамтешніми мешканцями, ті розповіли про те, що турбує їх найбільше і що вимагає негайного втручання.

Співпрацювати можна й потрібно вже сьогодні, переконаний Роман Левицький, і якщо є якісь поточні питання, що їх можна вирішити, не чекаючи об’єднання й формування бюджету, то треба це робити.