Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2020 року о 10.00 год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішення виконкому:

1. Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку міста за 2019 рік та І півріччя 2020 року.
  2. Про відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності України.
  3. Про надання дозволу на реконструкцію.
  4. Про надання дозволу на реконструкцію.
  5. Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 №515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».
  6. Про передачу витрат.
  7. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 24.06.2020 №06.
  8. Про затвердження складу робочої групи з питань забезпечення своєчасності сплати податків та зборів до міського бюджету.
  9. Про надання дозволу на укладення договорів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти.
  10. Про затвердження висновку міської служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дітей для їх тимчасового виїзду за межі України.
  11. Про встановлення способу участі у вихованні дітей.
  12.  Про затвердження протоколу засідання комісії та надання адресної грошової допомоги громадянам міста.
  13.  Про надання дозволу суб’єкту господарювання на встановлення реклами.
  14.  Про скасування дозволу суб’єкту господарювання на розміщення рекламного засобу.
  15.  Про продовження дозволів на розміщення зовнішньої реклами суб’єктам господарювання.
  16.  Про склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
  17.  Про склад міської комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.
  18.  Про склад міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
  19.  Про внесення зміни до складу територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.
  20.  Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
  21.  Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 10.12.2010 №776.
  22.  Про надання дозволу на реконструкцію.
  23.  Про встановлення опіки, та призначення опікуна.
  24.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.02.2019 №27.
  25.  Про затвердження мережі освітніх закладів, контингенту учнів та штатів працівників на 2020/2021 навчальний рік.
  26.  Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 17.04.2020 №88 «Про організацію харчування дітей у закладах освіти міста».
  27.  Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради як постійно діючий робочий орган.
  28.  Про надання в оренду частини нежитлових приміщень та матеріальних цінностей.
  29.  Про основні організаційні заходи з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.
  30.  Про делегування функції замовника.
  31.  Про затвердження оновленого складу призовної комісії з проведення в жовтні-грудні 2020 року призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших державних військових формувань.
  32. Про влаштування дітей на цілодобове перебування у закладах інституційного догляду і виховання дітей.

Загальний відділ