COVID-19 на Житомирщині: вже 46 летальних випадків

На Житомирщині зареєстровано ще три летальні випадки від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, 10 серпня померли 2 жительки Житомирського району віком 59 та 41 років і 75-річний житель м.Житомира. Пацієнти мали супутні патології, зокрема серцево-судинної системи, які ускладнили перебіг хвороби.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 46 летальних випадків від COVID-19 у:

м. Житомирі – 14.

Баранівський – 1;

Бердичівському районі – 5;

Житомирському районі – 6;

Коростенському районі – 1;

Коростишівському районі – 1;

Любарському районі – 2;

Малинському районі – 1;

Новоград-Волинському районі – 1;

Олевський район – 1;

Попільнянському районі – 1;

Радомишльському районі – 1;

Романівському районі – 2;

Ружинському районі – 1;

Пулинському районі – 2;

Черняхівському районі – 4;

Чуднівському районі – 2;

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 11.08.2020 всього зареєстровано 2178 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

Пам’ятайте, що послаблення карантину – не його скасування!

За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Нагадаємо, що з 03 серпня у Житомирській області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Інформація – з сайту Житомирської ОДА