COVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 48 летальних випадків

На Житомирщині зареєстровано ще два летальні випадки від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, 11 серпня помер 73-річний житель м.Житомира. Чоловік захворів 27 липня, був госпіталізований 01 серпня, діагноз підтверджено 02 серпня.

У цей самий день померла 60-річна жителька Черняхівського району. Жінка захворіла 03 серпня, була госпіталізована 07 серпня, діагноз підтверджено 10 серпня.

Пацієнти мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 48 летальних випадків від COVID-19 у:

м. Житомирі – 15;

Баранівський – 1;

Бердичівському районі – 5;

Житомирському районі – 6;

Коростенському районі – 1;

Коростишівському районі – 1;

Любарському районі – 2;

Малинському районі – 1;

Новоград-Волинському районі – 1;

Олевський район – 1;

Попільнянському районі – 1;

Радомишльському районі – 1;

Романівському районі – 2;

Ружинському районі – 1;

Пулинському районі – 2;

Черняхівському районі – 5;

Чуднівському районі – 2.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 12.08.2020 всього зареєстровано 2215 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Пам’ятайте, що послаблення карантину – не його скасування!

За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Нагадаємо, що з 03 серпня у Житомирській області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.