Бердичів

міська рада

Адаптивний карантин у Бердичеві продовжено до 31 жовтня

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 №760 «Про внесення змін до актів Кабінету Міністрів України», дію адаптивного карантину на території м. Бердичева продовжено до 31 жовтня 2020 року. Відповідне рішення на останньому засіданні виконавчого комітету озвучив заступник міського голови Сергій Онофрійчук.

Так, зокрема, вирішено продовжити:

  • Здійснення протиепідемічних заходів на території м. Бердичева, що запроваджені актами законодавства на період карантину, постановами Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 26.08.2020 №760 «Про внесення змін до актів Кабінету Міністрів України» та з урахуванням Тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України і які визначають особливості провадження діяльності суб’єктами господарювання в умовах пандемії;
  • Запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, відповідно до встановленого Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 і залежно від епідемічної ситуації в місті.

На період дії карантину заборонено:

– проведення дискотек;

– роботу розважальних закладів (нічних клубів);

– діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);

– роботу суб’єктів господарювання після 24-ої до 7-ої години з наданням послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

– проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

Бердичівському управлінню Держпродспоживслужби у Житомирській обл. разом з Бердичівським ВП ГУНП в Житомирській обл. доручено продовжити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов Головного державного санітарного лікаря України. Відділу охорони здоров’я – продовжити здійснювати моніторинг епідемічної ситуації в місті відповідно до критеріїв, визначених законодавчими актами України.

Внесено зміни до додатку «Порядок здійснення прийому відвідувачів у центрі надання адміністративних послуг Бердичівської міської ради у період дії карантинних обмежень» до рішення виконавчого комітету від 27.05.2020 № 107 «Про продовження карантину та етапів послаблення протиепідемічних заходів у м. Бердичеві» таким чином:

1. Абзац 9 п. 3 викласти у новій редакції: «- державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень за заявами фізичних та юридичних осіб, які зареєстровані на території м. Бердичева та нерухоме майно, яке розташоване в межах м. Бердичева;»

2. Доповнити п. 3 додатку абзацами шістнадцять – вісімнадцять такого змісту: «- внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу по місту Бердичеву; – державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з державного земельного кадастру по місту Бердичеву; – надання відомостей з державного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) по місту Бердичеву»

Попередні рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що стосуються продовження карантину,  діятимуть у частині, що не суперечить цьому рішенню.

! Із повним текстом рішення про продовження адаптивного карантину, можна ознайомитися, пройшовши за посиланням: