Бердичів

міська рада

Вітання з Днем рятівника отримав колектив Бердичівської міської комунальної аварійно-рятувальної служби (фото)

За доброю багаторічною традицією, 17 вересня міський голова Василь Мазур відвідав колектив міської комунальної аварійно-рятувальної служби, аби поздоровити з професійним святом – Днем рятівника. Прийняте свого часу рішення про створення даної служби було правильним, і сьогодні це можна стверджувати з впевненістю, зазначив Василь Мазур: не будь її, виникало би чимало проблемних питань.

І міський голова, і його заступник Сергій Онофрійчук подякували очолюваному Павлом Котиком колективу за роботу, за розуміння й підтримку. Цим людям нерідко доводиться стикатися з нестандартними ситуаціями, шлях до розв’язання яких не описаний у жодній інструкції. Вони здатні взятися за те, за що не беруться інші,  роблячи свою справу навіть тоді, коли дуже важко й ризиковано.

І міська влада намагається всіляко підтримувати МКАРС, особливо у питанні оновлення та зміцнення матеріальної бази. Працює ж бо служба часто не лише вдень, а й вночі, тож устаткування весь час має бути у справному стані. Це й оперативність, і якість, і належні умови роботи аварійників.    

Останні новини