Бердичів

міська рада

Вітання з професійним святом приймають бердичівські газовики (фото)

Другої неділі вересня своє професійне свято відзначають працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Із цієї нагоди від імені міського голови Василя Мазура, Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету бердичівських газовиків привітав заступник міського голови Сергій Онофрійчук.

Подяки від міської влади отримали колективи Бердичівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів та Бердичівського відділення АТ «Житомиргаз», очолювані Валерієм Лохманом та Віктором Мосійчуком.
На обох підприємствах в особливій шані традиції, закладені десятки років тому, і так само незмінним залишається головне завдання, що ставлять перед собою газовики – працювати без аварій та без перебоїв.

За поданням керівництва, місто відзначило кращих працівників управління та відділення – за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток газового господарства міста, забезпечення безаварійної експлуатації систем газопостачання, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята.  

Останні новини