Бердичів

міська рада

МКП «Бердичівводоканал» – з новим керівником

На МКП «Бердичівводоканал» представили нового керівника. Міський голова Василь Мазур прийняв рішення призначити на цю посаду Костянтина Анучіна. Таке рішення було прийняте у зв’язку з завершенням контракту директора підприємства Миколи Ейсмонта і його заявою, в якій він просив не продовжувати контракт через перехід на іншу роботу.

Власне, довго представляти Костянтина Анучіна колективу не довелося: тривалий час він обіймав на підприємстві посаду заступника директора – відповідав за фінансові питання, будівництво та інновації. У Бердичеві його знають і як колишнього директора одного з найбільших підприємств міста – «Бердичівського хлібозаводу».

Головне завдання сьогодні – це покращення якості води, було зазначено під час зустрічі з колективом МКП «Бердичівводоканал». І стоїть це завдання не лише перед самим підприємством, а й перед споживачами – у контексті своєчасних розрахунків за надані послуги.

Під час представлення нового керівника окреслили і стратегічні напрямки, за якими має рухатися підприємство. Це:

  • Подальше відновлення та капітальний ремонт артезіанських свердловин із метою збільшення балансу артезіанської води у мережах міста;
  • Покращення роботи фільтрувальної станції. Ряд заходів на ній вже проведено, і черговий етап – модернізація повітродувок на фільтрах. Це повинно суттєво поліпшити якість води, її очистку та подачу споживачам;
  • Пришвидшення і завершення експертизи документації та співпраця з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) задля того, аби у найкоротші терміни розпочати масштабний проєкт вартістю у понад 60,0 млн. грн. Очікувані результати: покращення якості послуг водопостачання, зменшення витрат енергоносіїв та необлікованих втрат води, забезпечення надійної та безперебійної роботи системи водопостачання та ін.

Автобіографія Анучіна К. І.:

 Анучін Костянтин Іванович народився 03 березня 1972 року в м. Усольє-Сибірське Іркутської області.
У 1987 році прийнятий на Житомирський завод хімічного волокна в цех озеленення робочим.
У 1988 році працював в «Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні» підсобним транспортним робочим.
У 1990 році працював в кооперативі «Союз» різноробочим.
У 1989 році вступив в Державну Академію легкої промисловості України, обравши спеціальність технологія переробки пластмас та еластомерів.
У 1994 закінчив навчання у  Державній Академії легкої промисловості України та отримав кваліфікацію інженер-хімік-технолог.
У 1993 році прийнятий на роботу в Госпрозрахунковий центр науково-технічних послуг «Гарант» інженером виробничого відділу.
У 1994 році прийнятий в Українсько-швейцарське підприємство «Жерок-Альфа» ливарником пластмас. У 1995 році звільнений по переводу в Українсько-німецьке СП «Житомир-Полісакс».
У 1995 році прийнятий на СП «Житомир-Полісакс» на посаду інженер-технолог по переводу з СП «Альфа-Жерок».
 У 1997 році переведений на посаду начальника ткацької дільниці. У 1999 році звільнений у зв’язку з переводом  на роботу в СФ «Скрецо».
У 1999 році прийнятий в СФ «Скрецо» на посаду менеджер. 
З 01 жовтня 1999 року переведений на посаду начальника виробництва поліграфічної продукції. 
У 2000 році переведений на посаду заступника директора по виробництву поліграфічної продукції. У 2005 році звільнений по переводу в ТОВ «Житомирський картонний комбінат».
У 2004 році призначений виконуючим обов’язки директора підприємства «Житомирська паперова фабрика». У 2005 році звільнений за угодою сторін.
У 2005 році прийнятий на посаду директора з виробництва в ТОВ «Житомирський картонний комбінат». У 2008 році звільнений по переводу в ЗАТ «Бердичівський хлібозавод.
У 2008 році прийнятий на посаду виконуючого обов’язки голови правління.
У 2010 році призначений на посаду директора ТОВ «Бердичівський хлібозавод». У 2019 році звільнений з роботи.
З 01 листопада 2019 року працює в міському комунальному підприємстві «Бердичівводоканал» м. Бердичів займав посаду заступника директора з фінансів та інноваційної діяльності.
З 21 вересня 2020 року призначений директором МКП «Бердичівводоканал»
Одружений, має двох дітей.