Бердичів

міська рада

Прагнути бути кращим і досягати більшого: святкує Бердичів спортивний (фото)

Якщо спорт – це постійне прагнення бути кращим, прагнення досягати більшого й перемагати, то можна цілком сміливо стверджувати, що спортсмен живе мало не у кожній людині. Меншою мірою, той, хто відвідав спортивно-розважальне дійство на Центральному стадіоні Бердичева, присвячене Дню фізичної культури і спорту, мабуть таки, відчув себе якщо не важкоатлетом чи боксером, то вже точно футболістом або бігуном.

Легких стартів та нових перемог побажала спортивній громадськості міста заступниця міського голови Валентина Адаменко. Від імені Василя Мазура, Бердичівської міської ради та виконавчого комітету вона привітала присутніх на Центральному з Днем фізичної культури і спорту, висловивши сподівання, що Олімпійський девіз «Швидше, вище, сильніше!» стане девізом життя кожного, хто присвятить себе спорту.

Розпорядженням міського голови за особистий внесок у розвиток та популяризацію фізкультури і спорту, високу професійну майстерність та з нагоди свята Грамотою Бердичівської міської ради нагородили:

  • Людмилу Антонову – тренерку-викладачку відділення плавання ДЮСШ ім. Лонського;
  • Юрія Абасова – фахівця МЦФЗН «Спорт для всіх»;
  • Ірину Данилюк – фахівця МЦФЗН «Спорт для всіх»;
  • Сергія Копитка – тренера-викладача відділення футболу ДЮСШ м. Бердичева;
  • Андрія Кундельського – завгоспа ДЮСШ м. Бердичева;
  • Ігоря Лисюка – тренера-викладача відділення футболу ДЮСШ м. Бердичева;
  • Ернеста Мардоянца – тренера-викладача відділення вільної боротьби ДЮСШ ім. Лонського;
  • Катерину Побережну – тренерку-викладачку відділення баскетболу ДЮСШ ім. Лонського;
  • Геннадія Резніка – ветерана спорту;
  • Юрія Свірського – тренера-викладача відділення футболу ДЮСШ м. Бердичева.

За особистий внесок у популяризацію спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Подяки Бердичівської міської ради вручили тренерам Анатолію Гуменюку, Людмилі Гвіздон, Леоніду Зілінському, Віктору Русу, Борису Клочкову, Олегу Сікорському, Олексію Сіньку, а також фахівцеві «Спорту для всіх» Людмилі Погребняк та заступниці директора ДЮСШ м. Бердичева Наталії Шумило.

Інтерес до спорту прищеплюється з дитинства. Так само, як і мотивація до здорового способу життя. У Бердичеві таким «щепленням» займаються: у дитсадках – 13 інструкторів з фізвиховання, у школах – 30 вчителів із фізкультури. Щоденними тренуваннями та куванням силі волі ведуть юних бердичівлян до спортивних досягнень, рекордів та перемог представники тренерсько-викладацького корпусу двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У закладах функціонують відділення футболу, баскетболу, боксу, вільної боротьби, плавання, легкої атлетики та кікбоксингу. Віднедавна до їхнього числа приєдналися викладачі ліцею-інтернату спортивного профілю, в якому наразі діють п’ять відділень.

У 2020-му 15-річний ювілей своєї діяльності відзначатиме міській центр «Спорт для всіх», до якого входять три клуби – «Рось», «Бойова рукавичка», «Біла Тура». 14 років тому висококваліфіковані фахівці почали готувати спеціалістів із фізичного виховання у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права.

Ще більше перемог та злетів зичили великій і потужній спортивній спільноті Бердичева організатори свята. Ще більше наснаги й наполегливості, вдалих стартів та удачі. І тоді жодна спортивна вершина не залишиться непідкореною.  

Останні новини