Бердичів

міська рада

Працівників Бердичівського МРВ ДСНС України привітали з Днем рятівника (фото)

Численних гостей та вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника – приймали працівники Бердичівського МРВ ДСНС України у Житомирській області.

Праця рятівників – то щоденний подвиг сильних духом людей, зазначили на святі, професіоналів високого рівня, котрі з честю забезпечують надійних захист людських життів та національного багатства. Ці чоловіки й жінки – цілодобово у повній готовності допомогти тим, хто опинився у небезпеці.

Тож, з-поміж іншого, винуватцям свята зичили, аби їх не залишав дух лицарства, людяність та впевненість у своїх силах. Аби завжди оберігав образ покровительки пожежних та рятувальників – Пресвятої Богородиці Неопалимої купини. Щоби відчували нову силу й наснагу, жили у сімейному затишку й благополуччі та досягали нових професійних успіхів.

Від імені усіх бердичівлян, міської ради та її виконавчого комітету зі святом рятівників привітав Бердичівський міський голова Василь Мазур. Рятівник – то професія, в якій не сховаєшся і не проскочиш, зазначив, він має бути по-справжньому сильний духом та мужній. Інакше з ним не підуть у бій з лихом, не кинуться рятувати чиєсь життя чи матеріальні цінності. Близько 20 років Василь Мазур має за честь працювати поруч із бердичівськими рятувальниками: за цей час мінялися люди, але жоден із них жодного разу не підвів, коли траплялася якась надзвичайна ситуація.

Бердичів гордий тим, що має таких рятівників – потужну, злагоджену команду, очолювану полковником Ігорем Шевчуком.