Бердичів

міська рада

«Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»: патріотичний забіг у пам’ять про загиблих бійців відбувся у Бердичеві (фото)

Із Центральної площі Бердичева стартували учасники Всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України». Як зазначають організатори, цей забіг покликаний закласти традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів. Проводиться він із метою формування національно-патріотичної свідомості українців.

Учасники заходу, зазначається, біжать за тих, хто загинув, захищаючи свій народ від війни. Своєю участю вони дякують та виказують підтримку близьким загиблих Героїв, ветеранам АТО/ООС та діючим військовослужбовцям, волонтерам, молоді тощо навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті полеглих співвітчизників.

Участь у бердичівському забігу взяли близько 20 патріотів-прихильників здорового способу життя. Захід відбувся з урахуванням рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, пов’язаного з поширенням COVID-19.

Стартували на Центральній, далі пробіглися Європейською, аби фінішувати біля Меморіалу «Слава Героям!» У пам’ять про загиблих на сході України до підніжжя Меморіалу поклали квіти. Пам’ять Героїв вшанували Хвилиною мовчання, на їхню честь пролунав Гімн України.

Останні новини