Засідання виконавчого комітету

18 вересня 2020 року о 10.00 год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішення виконкому:

1. Про надання дозволу на укладення договору дарування квартири малолітній дитині.
  2. Про внесення змін до додатку до рішення виконкому від 25.02.2020 №48 «Про визначення осіб, уповноважених виконавчим комітетом на складання протоколів про адміністративні правопорушення».
  3. Про надання дозволу на списання основного засобу.
  4. Про списання основного засобу.
  5. Про дозвіл на списання основного засобу.
  6. Про надання дозволу на списання основного засобу.
  7. Про режими роботи окремих об’єктів (закладів) торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.
  8. Про передачу матеріальних цінностей.
  9. Про склад комісії з обстеження житлового фонду.
  10.  Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету від 12.12. 2013 №515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».
  11.  Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 09.07.2020 №07.
  12.  Про надання дозволу суб’єкту господарювання на встановлення реклами.
  13.   Про надання дозволів суб’єктам господарювання на встановлення реклами.
  14.  Про надання дозволу на укладення договору дарування часток квартири, право користування якими мають малолітні діти.
  15.  Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  16.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету.
  17.  Про надання статусу дитини-сироти.
  18.  Про надання дозволу на реконструкцію.
  19.  Про виконання заходів з підготовки господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального періоду 2020-2021 років.
  20.  Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких відходів).
  21.  Про відзначення 01 жовтня Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана.
  22.  Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та припинення опіки.
  23.  Про надання дозволу на вчинення правочину щодо набуття права власності на житло дітьми, членами сім’ї особи з інвалідністю ІІ групи.
  24.  Про влаштування дитини на цілодобове перебування у заклад інституційного догляду і виховання дітей.
  25.  Про проведення підготовчої роботи з формування проєкту бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2021 рік.
  26.  Про затвердження Порядку надання додаткових до встановлених законодавством пільг.

Загальний відділ