Затверджено Регламент роботи закладів середньої загальної освіти Бердичева в умовах адаптивного карантину

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» та відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради затвердив Регламент роботи закладів загальної середньої освіти в умовах адаптивного карантину.

Персональна відповідальність за виконання вимог Регламенту покладається на керівників закладів загальної середньої освіти.

! Із повним текстом Регламенту роботи закладів середньої загальної освіти Бердичева в умовах адаптивного карантину можна ознайомитися, пройшовши за посиланням: