Бердичів

міська рада

Відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

У приміщенні актової зали Бердичівської міської ради відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї  та протидії торгівлі людьми.

У засіданні, яке проходило під головуванням заступниці міського голови Валентини Адаменко, прийняли участь члени координаційної ради, які є представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Бердичівської міської ради, а також різних служб та відомств, більшість з яких являються суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Зокрема, фахівці управлінь праці, сім’ї та соціального захисту населення, освіти та науки, фінансового управління, співробітники Бердичівського міського центру соціальних служб та Бердичівської міської служби у справах дітей, відділу охорони здоров’я. На засіданні координаційної ради також були присутні начальник сектора превенції Бердичівського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Геннадій Рудницький та начальник Бердичівського районного відділу Державної міграційної служби України в Житомирській області Наталія Паламарчук, а також представник Бердичівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Руслана Кулик.

Учасники координаційної ради обговорили зміни, які відбулися в чинному законодавстві та визначились з основними напрямами реалізації державної політики у сфері запобігання  та протидії домашньому насильству, забезпеченню гендерної рівності, сталому демографічному розвитку та протидії торгівлі людьми на місцевому рівні.

Також звертаємось до мешканців міста Бердичева не бути байдужими до проявів домашнього насильства у своїх родинах, родинах своїх близьких, знайомих та своєчасно звертатися за допомогою за наступними адресами:

Бердичівський відділ поліції: вул. Героїв України, 67, тел. 102, 04143 2-11-02;

Відділ з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення: вул. Європейська, 83, тел. 04143 7-40-54;

Бердичівський міський центр соціальних служб: пл. Центральна, 1, каб. 65, тел. 04143 4- 23- 34.

Останні новини