Бердичів

міська рада

Дозволити відокремлювати квартири від централізованого опалення звертається у листі до законодавців та урядовців Василь Мазур

  1. Дозволити відокремити (відключити) свою квартиру чи нежитлове приміщення від централізованого опалення  у разі, якщо не менше як половина квартир та нежитлових приміщень у даному під’їзді будинку (відокремлена (відключена) від таких мереж;
  2. Дозволити  відокремити (відключити) свою квартиру чи нежитлове приміщення від централізованого опалення учасникам бойових дій, в тому числі учасникам АТО/ООС в усіх будинках.

Посприяти ініціюванню перед Верховною Радою України та Урядом врегулювання вищезазначених питань – із таким листом звернувся до законодавців та урядовців міський голова Бердичева Василь Мазур. Звернувся у зв’язку з ситуацією, що склалася з введенням у дію п.7 Прикінцевих положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами) (№ 2189-VIII від 09.11.2017 року).

До виконавчого комітету, зазначено у листі, збільшилася кількість скарг від власників квартир та нежитлових приміщень щодо складних життєвих ситуацій та необхідністю відокремлення (відключення) від мереж централізованого опалення.

Листи було направлено Голові Верховної Ради України Д. Разумкову, а також голові комітету з питань енергетики та ЖКП А. Герусу та міністру розвитку громад та територій України О. Чернишову.

Перша реакція на звернення вже надійшла.

Останні новини