Бердичів

міська рада

Ігри Нескорених 2.0.

Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради повідомляє, що організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні 16 жовтня 2020 року оголосив про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – «Ігри Нескорених 2.0.».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-  CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» спортивні змагання будуть проводитись онлайн у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері та велоспорт.

В змаганнях можуть брати участь ветерани та військовослужбовці, що отримали поранення (травми, каліцтва, контузії) під час виконання завдань в зоні проведення АТО та/чи у складі Об’єднаних сил на Сході України.

Реєстрація учасників триває до 31 жовтня 2020 включно. Зареєструватися на онлайн змагання «Ігри Нескорених 2.0.» можна на сайті Ігор Нескорених за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman.

Останні новини